Reference

Naše cateringová společnost si zakládá na spokojenosti svých zákazníků. Přečtěte si, jak o nás mluví naši klienti a přesvědčte se i vy, že spolupráce s námi je radostí.

/ Reference

S cateringovou společností ProfiCatering jsme spolupracovali úplně poprvé na naší mezinárodní IT konferenci "OpenStack Day Prague" v Galerii DOX. Nechci být moc formální a chci, aby můj feedback byl krátký a výstižný proto, bych ráda napsala asi toto. Během příprav na konferenci mi kolega řekl: "Je důležité věřit svým dodavatelům." V tu chvíli jsem se zasmála. Podstatu tyhle věty jsem pochopila až během konference, kdy veškerý catering fungoval skvěle, všechno bylo na svém místě, personál byl rychlý, spolehlivý, milý a jídlo během celého dne bylo vynikající. Celý tým společnosti ProfiCatering odvedl profesionální práci bez nejmenších problémů a ve skvělé atmosféře. Vřele služby ProfiCateringu doporučuji.


Account Manager, tcp cloud a.s.


Hana ŠulcováS cateringovou společností ProfiCatering spolupracujeme v Žižkovském divadle Járy Cimrmana při zadaných představení, podle mého pocitu, od nepaměti.

Společnost se vyznačuje naprostou profesionalitou a spolehlivostí, přátelským chováním a při každém rautu nebo banketu se nám a našim klientům postará o gurmánský zážitek. A jaká je to pastva pro oči, když „na plac“ naběhne tolik sympatických mužů jako ze škatulky, s úsměvem, nabídnou Vám vždy skvělé víno, ať už červené nebo bílé, a po celý večer se starají, aby nejen klient, ale i zaměstnanci divadla byli spokojeni. V neposlední řadě se můžeme spolehnout, že divadlo po jejich odchodu je jako ze škatulky.

Myslím, že naše vztahy nejlépe vystihuje zážitek, kdy jsme se potkali na akci, kterou ProfiCatering zajišťoval , když jsme s kolegyní navštívili Letní Shakespearovské slavnosti. Potkaly jsme se s přáteli.

Jsou úžasní, skvělí a milujeme je!


Žižkovské divadlo J.Cimrmana


Jana Rumlenová - ředitelka ŽDJCS firmou Proficatering spolupracujeme k naprosté spokojenosti již více než 10 let. Jak jsme se mohli přesvědčit na akcích pro tisícovku lidí v pražském Rudolfinu až po komorní oslavu zahájení stavby pro pár účastníků kdekoli po celé republice, vždy poskytovaný servis odpovídá první části názvu této společnosti – je naprosto profesionální. Velmi oceňujeme neustálé inovace, kterými nás i naše hosty zkušený tým Proficateringu mile překvapuje. A opominout nesmíme ani diskrétnost, na niž se lze u této společnosti spolehnout. Důkazem kvality našich „Profíků“, jak jim důvěrně říkáme, je i skutečnost, že na mnoha akcích po nás hosté požadují kontakt na ně, který rádi a s doporučením předáváme.


Metrostav a.s


Ing. Jiří Kavan, vedoucí útvaru vztahů k veřejnostiFirma ProfiCatering poskytuje své služby při zajištění společenských akcí pořádaných naší AK již několik let a vždy jsme se mohli spolehnou, že se naším hostům dostane vysoce kvalitní a profesionální péče. Ani letošní již tradiční povánoční setkání nebylo výjimkou a podávané občerstvení bylo opět nápadité, vkusně servírované a především velmi chutné. Poděkovat bych chtěla nejen za hladkou přípravu a průběh akce, ale v neposlední řadě i za odvedený úklid vyhrazených prostor po jejím skončení.


(Vedoucí administrativy a provozu - Advokátní kancelář Brož & Sokol & Novák)


Jitka VlasákováPro mezinárodní studentskou konferenci se, která se konala na naší fakultě, zajistil Profi Catering bezproblémové obědy i občerstvení během přestávek. Navíc se postaral i o pestrý bufet při welcome party, a jeho zaměstnanci překvapili ochotou zůstat u nápojů dlouho do večera. Profi Catering nám nabídl i věšáky do šatny a zajistil studené balíčky na exkurzi. Nejvíce nás potěšilo, že se jeho kuchaři s
naprostou samozřejmostí postarali i o účastníky se speciálními požadavky, mezi které patřil i britský student s tzv. low-FODMAP dietou. Ten nám pak spontánně napsal následující zprávu:
"Děkuji, že jste zohlednili moje omezení. Během konference jsem neměl žádné problémy se
stravováním, vaším cateringem jsem byl nadšen."

Děkujeme


(Katedra Fyziky FJFI ČVUT v Praze)


Ing. Vojtěch Svoboda, CSCSpolečnost proficatering mohu vřele doporučit. Na všech akcích kde jsme s nimi spolupracovali panovala a panuje pohoda, profesionalita, to co se domluví to platí. Vše jede jak na drátu, až to vypadá jak je to všechno jednoduché ale odborník ví, že zorganizovat vše je velmi složitý a dlouhodobý proces. Proficateringu - díky za spolupráci a na další se brzy těšíme.


(PR Manager Eli Beamlines)


Mgr. Michael VíchŠpičkový servis, flexibilita, profesionální a přitom osobní přístup - stejné věci, jako očekávají naši zákazníci od nás, očekáváme i my od našich obchodních partnerů. A to je důvod, proč již řadu let spolupracujeme se společností Proficatering.


(Ageromex a.s.)


Ing. Milana ŠmejkalováSpolupráce s panem Polankou a firmou Proficatering v průběhu naší firemní akce byla skutečně vynikající. Již při přípravě nabídky byl pan Polanka velmi flexibilní a přizpůsobil ji přesně našim požadavkům. V rámci příprav neváhal osobně přijet do prostor našeho závodu, abychom se na místě dohodli na rozmístění cateringových a bistro stolů. Proficatering si na naši akci přivezl vlastní nábytek i další inventář, organizačně jsme se tedy nemuseli vůbec o nic starat. Navíc bylo vše laděno do našich korporátních barev.

Kromě bufetového občerstvení pro nás Proficatering připravil i speciální dort vytvarovaný do podoby jednoho z našich výrobních strojů. I v tomto případě se pan cukrář přijel na stroj osobně podívat, aby výsledná podoba dortu byla co nejvěrnější.

Účastníci akce hodnotili občerstvení jako vynikající, velký úspěch sklidilo zejména sladké pečivo. Rovněž dort byl velmi chutný a zároveň lehký a věrně kopíroval zmíněný výrobní stroj.

Z organizačního hlediska proběhlo vše na jedničku. Pana Polanku a firmu Proficatering mohu tedy bez zaváhání doporučit všem, kteří hledají profesionální cateringové služby na vysoké úrovni.


(PR & HR Specialist Human Resources - Continental Automotive Czech Republic s.r.o.)


Vera Kubinova (Ms.)Se společností Proficatering a jejím majitelem p. Ducháčem spolupracuji již vice než 10 let a to jak soukromě, tak i v rámci společností, ve kterých jsem působil. Služby společnosti Proficatering, ať již poskytované pro malou rodinnou oslavu narozenin, či velkou společenskou akci čítající stovky lidí, byly vždy na velmi profesionální úrovni, velmi kvalitní, poskytnuty vždy přesně dle dohody a za cenu, která je konkurence schopná. Výběr jídel je nápaditý, často kreativní a netradiční, ale pokaždé skvělé chuti! Víno je vhodně párováno s druhem jídla, což kladně přispívá ke kulinářskému zážitku. Servis je dobrý, nevtíravý, ale zato vždy tam, kde ho zrovna potřebujete. Kuchaři jsou schopni a ochotni podat informace o jídle i v angličtině, což oceníte v případě, kdy máte mezinárodní hosty. Pan Ducháč byl a je pro mne zárukou kvality a jistoty, že vše proběhne v pořádku a dle objednávky.


(Finanční a provozní ředitel - Česká televize)


Milan CimrotDobrý deň pán Polanka,

chcela by som Vám sprostredkovane za všetkých zamestnancov veľmi poďakovať za profesionálne služby cateringu, ktoré sme využili pre naše 10. výročie. Už od prvého stretnutia bolo jasné, že Profi Catering je firma, ktorá sa pohybuje dlhodobo vo svojom obore. Od komunikácie cez organizačné zaistenie a riešenie krízových situácií, s ktorými sme sa potýkali, hodnotíme na jedničku. Ďakujeme taktiež za výborné jedlo a kreatívne nápady, ktoré naše 10. Výročie firmy Plastipak oživili. Z torty neostal ani kúsok, jedlo dostalo veľkú pochvalu. Prezentácia jedla a stánkov bola na úrovni a celkovo dokresľovala atmosféru pre akciu tohto druhu. Budeme radi za realizáciu našich ďalších akcií.


(Tím Plastipak Czech Republic - TM Generalist)


Eliska ValovicovaNázev skutečně vystihuje kvalitu poskytovaných služeb a servisu - vše je prostě Profi. Spolupracujeme dlouhodobě na akcích menšího i většího formátu a za mnoho let zkušeností s gastro průmyslem jsem nezažila hladší způsob příprav, realizace a komunikace celkově. Pokud je Proficatering naším partnerem, nemusím vůbec nic řešit. Obraťte se na ně s důvěrou, nebudete litovat. Nic není problém, zajistí vše reálné, na co si jako zákazník vzpomenete. Svým přístupem dávají výsledku neobvyklou přidanou hodnotu a jejich služby zanechávají v návštěvnících velmi dobrý dojem. Pro nás jako pro zadavatele je to velmi dobrý poměr ceny/kvality a Proficatering je skutečně jediný pražský dodavatel, o kterém si toto tvrzení s klidným srdcem dovolím prohlásit.


(Internet Info)


Mirka HofmanováProficatering je naším partnerem již 12 let, společně pracujeme na akcích pro zaměstnance pojišťovny Generali. Proficatering má stabilní postavení na trhu, což pro nás bylo při výběru partnera jedno ze stěžejních kritérií. Velkou výhodou a v dnešní době nikoliv standardem je, že kvalita a rozsah služeb rok od roku roste. Asi nemá smysl psát, co vše tato společnost zajišťuje a jaká je úroveň služeb, na to ať si každý udělá svůj vlastní názor.

Ale co bych chtěla zmínit, je, že víme, že jsme zvolili správně. A jak to víme? Každý rok dostávám od zaměstnanců spontánní feedback. Jsou spokojení, a to je to, proč podobné eventy pořádáme. J Chceme mít spokojené zaměstnance, kteří se na setkání uvolní, užijí si večer a mají pocit, že jsme pro ně připravili něco výjimečného.

Za podobným úspěchem je spousta mravenčí práce, za kterou stojí právě lidé z Proficateringu. Odměnou pro celý početný tým, který eventy zajišťuje, je to, že hosté oceňují vysoký standard a najdou si i v průběhu akce prostor, aby nám řekli, jak moc se jim podobná setkání líbí.


(Generali pojišťovna a.s.)


Ing. Markéta SlížováSpolečnost ProfiCatering je dlouholetý dodavatel, který zajišťuje občerstvení pro vybrané akce pořádané Dopravním podnikem hl. m. Prahy, a.s. Při zajištění servisu oceňujeme především výbornou komunikaci a opravdu stoprocentní spolehlivost při dodání cateringu, usměvavý a velmi ochotný personál. Naši partneři pak pozitivně hodnotí kvalitu, čerstvost, chutnost a vzhled servírovaných pokrmů.
Vážíme si přátelského přístupu a profesionality, která je nám vždy spolehlivou zárukou dodávky objednaného občerstvení.


(Asistentka generálního ředitele - Dopravní podnik hl. m. Prahy)


Milena PanákováNemohu dát nic jiného než to nejlepší hodnocení. Pravidelně zajištují naše akce a díky skvělému servisu. Proficaterng jsme vždy uspěli u našich náročných zákazníků. Pokud chcete mít jistotu, neváhejte ani chvilku a využijte jejich služeb. Perfektně připravený catering katapultuje úspěch vaší akce do vesmíru. :-)


(Besta Zápy)


Michal TatarChtěla bych Vám tímto za společnost Eurosun a.s. velice poděkovat za všechny dosavadní akce, které jste s námi připravili. S Vašimi službami jsme byli maximálně spokojeni a vřele Vás můžeme doporučit. Velice se nám líbila profesionální spolupráce všech členů Vašeho týmu. Veliké díky patří také kuchařům za vždy pohádkové jídlo. Moc se těšíme na další spolupráci.


(Eurosun a.s.)


Mgr. Lucie LačnáProficatering je náš dlouholetý spolehlivý partner, který nám zajišťuje catering pro všechny naše konference, kde je možné jejich profesionální službu využít. Oceňuji jejich profesionalitu, spolehlivost a vstřícnost, která vždy vede k úspěšné realizaci všech akcí, které od nich objednáme. V řadě oblastí jsou navíc schopni zajistit i jedinečnou pomoc nad rámec cateringu, což klientovi ušetří spoustu starostí a hlavně času.


(CEEC Research s.r.o.)


Ing. Jiří Vacek, Ph.D., MIMSpolečnost ProfiCatering dostála svého názvu, a to nejen díky lahodnému občerstvení, ale také neméně důležitému profesionálnímu přístupu a ochotě, jakou se v dnešní době vyznačuje málo která firma. Tímto bychom chtěli za celou společnost Burda Praha, spol. s.r.o. poděkovat za skvěle odvedenou práci. Přejeme mnoho dalších úspěchů!


(BURDA Praha, spol. s r.o.)


Ing. Dalie PohankováProficatering je profesionální, spolehlivý a maximálně flexibilní. Věnují maximální péči a nasazení bez ohledu na to, zda se připravuje malá nebo naopak velká akce. Jejich velkou předností je opravdu profesionální a milý personál. Vždy do posledního detailu splní vše, na čem se s klintem domluví. Z dlouholeté zkušenosti můžu služby Proficateringu 100% doporučit.


(Vedoucí kulinárního studia)


Alexandra VolfováNahoru